• Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
Evimiz Kocaeli
15.1.2014
İşte göz attığınız proje, böylesi bir vizyonun eseri. Alışılmış Pekdemir kalitesini ulaşılabilir kılmak, böylece yüzlerce aileyi yeni ve seçkin bir yaşam çatısı altında buluşturmak istedik önce. Sonra projeye doğru ismi koymak için kafa yormaya başladık. Öyle bir isim ki; biz sadece bulalım, ama içini yaşayanlar keyifle, mutlulukla doldursun. Tıpkı bir ev gibi, evimiz gibi... “Evimiz Kocaeli” işte böyle ortaya çıktı. Yakında Başiskele’de aile sıcaklığında yeni bir hayat başlıyor. Size de bu hayatın bir parçası olmak kalıyor.
 
Evimiz Kocaeli’nde 2 adet 2+1, 3 adet 3+1 ve 1 adet 4+1 olmak üzere 6 tip konut bulunuyor. Projenin yarattığı farklı daire seçeneklerinde küçük konutlara hapsolmak yok. İdeal alan kullanımı ile mekan kayıplarına yer yok. Burada ekonomik ve akıllı konut çözümleri, beraberinde küçük büyük, çocuklu çocuksuz her aileye uygun bir mutluluk var. Biz Evimiz’i adı üzerinde kendi evimiz gibi tasarladık. Her bina tipini fonksiyonel bir mimari anlayışla hazırladık. Dairelerin her metrekaresine bizi biz yapan inşaat kalitemizi yansıttık.
 
SOSYAL YAŞAM 
Sosyal Yaşam Gelin size buradaki yaşamı biraz tarif edelim… Hafta sonu uyandınız ve kapıdan çıktınız. Karşı komşunuz sizi sıcak bir günaydın ile selamladı. Gülümseyerek aşağıya indiniz. Tam 2.000 metrekareye yayılan göletin kenarında oturdunuz bir süre. Yeşilliklerin içinde çay gazete keyfi yaptınız. Sonra sizin yaramazı alıp çocuk parkına geçtiniz. Salıncak, kaydırak derken epey eğlendiniz. Öğleden sonra yürüyüş parkurunda ter attınız. Akşam üzeri de kayınbiraderi basket üstüne basket atarak yendiniz. O keyifle eve geldiniz. Denize karşı ayaklarınızı uzatıp enfes manzaranın tadını çıkardınız. Evimiz Kocaeli’nde yaşamak aşağı yukarı böyle. Pek sosyal, ayrıca çok keyifli.
 
KONUM
Her zaman değil ama hayatta bazen iki güzellik bir arada olabilir. Tıpkı Evimiz Kocaeli’nde olduğu gibi… Kocaeli’nin yükselen değeri Başiskele’de, her yöne ulaşımı rahat bir lokasyonda yer alan Evimiz Kocaeli’nde yaşarken bir ayağınız şehirde bir ayağınız ise yeşille mavide olacak. Şehir merkezine sadece 7 dakikalık bir mesafede, hastane, eğitim kurumları ve alışveriş imkanlarının yanı başında, tamamen size özel bir yaşam alanının keyfini çıkarmaya hazır olun.
 
KALİTE
70 yıla yaklaşan bilgi birikimi ve tecrübe, beraberinde Türkiye’nin farklı illerine yayılan konut, iş merkezi, endüstriyel yapı, okul, kamu binası gibi başarılı projelerin ardından, şirketimiz adına söylenen gurur verici tek bir cümle var: Pekdemir eşittir kalite… Pekdemir’in bütünleşik kalite anlayışı tapu ve iskan işlemlerinde tam hizmet, gerçek anahtar teslimi felsefesi, yapım sonrası yönetim ve sürdürülebilir müşteri hizmetleri sürecini de kapsıyor. Bu çok yönlü anlayış, aileniz için sorunsuz bir gelecek yaratırken, yatırımınıza da değer katmayı sürdürüyor.
Yorumlar
Bu haberi yorumlayabilir ve facebookta paylaşabilirsiniz.
E-Bültene Kayıt Ol
Copyright © 2001-2010 YONAR YAPI