• Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
Hugh Laurie ile açıkhavada eğlenceli dakikalar yaşandı
7/10/2014
Hugh Laurie with The Copper Bottom Band; namı diğer Dr House; Açıkhava’yı dolduran 5000 kişiye iki saat boyunca; caz, blues ve kahkahayı bir arada sundu.

21. Istanbul Caz Festivali kapsamında Akasya Acıbadem’in gösteri sponsorluğunu üstlendiği, Hugh Laurie with The Copper Bottom Band; namı diğer Dr House;  Açıkhava’yı dolduran 5000 kişiye iki saat boyunca; caz, blues ve kahkahayı bir arada sundu.  Didn’t It Rain turnesi kapsamında The Copper Bottom Band grubu ile birlikte sahne alan Laurie, konser bitiminde dakikalarca ayakta alkışlandı.

Festivalin en renkli isimlerinden olan oyuncu, komedyen, yazar, müzisyen ve yönetmen Hugh Laurie, "House" dizisinde oynadığı “Doktor House” karakteri ile geniş bir hayran kitlesi edinmiş, dizinin bitişi sonrası ağırlık verdiği müzik çalışmalarıyla da kendini kanıtlamıştı. Amerikan blues listelerinde bir numaraya yükselen sanatçı izleyiciyle kurduğu samimi ve eğlenceli diyaloglarla da dün gece ilgi odağıydı. Akasya Acıbadem gösteri sponsorluğunda hayata geçen bu özel konser, şimdiden bu yazın unutulmaz konserleri arasında yerini aldı.

Yorumlar
Bu haberi yorumlayabilir ve facebookta paylaşabilirsiniz.
E-Bültene Kayıt Ol
Copyright © 2001-2010 YONAR YAPI