• Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
Ramazan'da Ailece Eğlencenin Adresi DopingBox
7/18/2014
Ramazan ayı ile taçlanan bu sıcak yaz aylarında evde eğlencenin adresi DopingBox olacak.

Evdeki mevcut televizyonu SmartTVye çeviren, içerisinde 1000'den fazla film ve dizinin yanı sıra popüler uygulamalar bulunan DopingBox ile ailece film izleyebilir, kaçırdığınız dizileri izleyebilir, internette gezebilir ya da Angry Birds gibi bir çok oyunu televizyonun büyük ekranında oynayabilirsiniz. Bu Ramazan evlerde bir iftar sofralarının bir de DopingBox ile eğlenmenin keyfine doyulmayacak.

En güzel Ramazan günleri, ailemizle, dostlarımızla beraber geçen günlerdir. Bunu bilen Doping İnternet, yeni eğlence kutusu DopingBox'ı abonelerinin tarifelerine ek olarak sadece aylık 9,99 TL olan tanıtım fiyatları ile sunmaya devam ediyor.

Android işletim sistemine sahip DopingBox ile hem televizyonlar birer internet cihazı oluyor hem de artık vazgeçilemeyen uygulamalara televizyondan erişilebiliyor. DopingBox kullanıcıları, kullanımı kolay air mouse kumandası sayesinde artık televizyonda gerçek internet deneyimi yaşıyor, internetin sınırsız içeriğine televizyonun büyük ekranı ile erişiyor. Bunun yanında, binlerce popüler yeri yabancı film ve diziyi ekstra ücret ödemeden paket dahilinde, televizyonlarının büyük ekranında ve yüksek kalite ile izleyebiliyor. Google Play platformunda bulunan oyun ve uygulamaların yüklenebildiği DopingBox’la,tablet veya bilgisayarlarda yapılabilen pek çok işlem TV’nin büyük ekranında gerçekleştirebiliyorlar.

DopingBox'ın sihirli dünyasına dahil olmak için www.doping.com.tr adresini ziyaret ederek ya da 0850 333 00 33 numaralı Doping Müşteri Hizmetlerini arayarak başvuru yapılabilir.

Yorumlar
Bu haberi yorumlayabilir ve facebookta paylaşabilirsiniz.
E-Bültene Kayıt Ol
Copyright © 2001-2010 YONAR YAPI