• Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
Signal White Now Gold'dan güvenli gülümseme için 10 altın öneri
8/25/2014
Tek fırçalamada anında beyazlık etkisi ile Signal White Now Gold gülüşünüzü parlayan bir mücevhere dönüştürüyor.

Kusursuz görünüşün en büyük tamamlayıcısı içten sıcacık bir gülümseme, güvenli ve çekici bir gülümsemenin olmazsa olmazı ise sağlıklı bembeyaz dişler…

Signal White Now Gold, sağlıklı bir ağız ve bembeyaz dişler ile güvenli bir gülümsemenin konforunu tek fırçalamada sunarak anında beyazlık etkisi yaşatıyor. Devrim yaratan mavi ışık teknolojisi ile etkileyici  bembeyaz  bir gülümseme sizleri bekliyor. Gülüşünüz parlayan bir mücevhere dönüşüyor.

Tek fırçalamadan sonra anında daha beyaz dişlere sahip olmak için makyaj çantanızın vazgeçilmezi  Signal White Now Gold’dan kusursuz ve güvenli gülümseme için 10 altın öneri:

1)        Gülümsemek kalp atışını yavaşlatıyor ve stresi azaltıyor. Anında beyazlık etkisi veren Signal White Now Gold ile gülümsemeyi unutmayın.

2)       Fotoğraf çekilmeden hemen önce gülümsemenize daha fazla ışıltı katmak için dişlerinizi Signal White Now Gold ile fırçalamayı deneyin.           

3)        Fotoğrafınız çekilirken, mükemmel sonuç için dilinizi damağınıza doğru bastırın ve 8 dişinizi gösterin.

4)       İnsanların çoğu ilk karşılaşmada çekici bir gülümsemenin önemini bilir. Signal White Now Gold’un anında etkisi ve dişlerinize duyduğunuz güvenle gülüşünüze çekicilik katın.

5)       Bembeyaz dişlere tek fırçalamada ulaşmak için Signal White Now Gold’u makyaj çantanızdan eksik etmeyin.

6)       Ruj seçiminde koyu renk tonları tercih edebilirsiniz. Koyu tonlarda bir ruj Signal White Now Gold’un mavi ışık teknolojisinin etkisini artıracak, dişleriniz daha beyaz görünecektir.

7)       Ten renginiz ve dişleriniz arasında zıtlığın mükemmel uyumu ve dişlerinizin daha parlak görünmesi için bronzlaştırıcı yada koyu bir allık kullanabilirsiniz.

8)        Dişlerinizi Signal White Now Gold ile fırçalayın. Sonrasında dudakları da 15 saniye süreyle fırçalamak daha dolgun görünmelerine yardımcı olur.

9)       İçten, samimi ve pozitif duygularınızı kattığınız bir gülümsemeyi hayatınızın merkezine taşıyarak, gülümsemenin olumlu etkilerini yaşamanın keyfine varın.

10)     Doğal bir gülüş mü istiyorsunuz? Nefes alıp vermeyi deneyin, bu egzersiz yüz kaslarınızı gevşetir ve daha doğal bir gülümseme sağlar. Bembeyaz dişlerle doğal bir gülümseme için Signal White Now Gold.

Yorumlar
Bu haberi yorumlayabilir ve facebookta paylaşabilirsiniz.
E-Bültene Kayıt Ol
Copyright © 2001-2010 YONAR YAPI